Ogłoszenia
Strzelały klasy mundurowe z Bełchatowa
- Szczegóły
W dniu dzisiejszym zorganizowaliśmy na Strzelnicy Miejskiej w Kamieńsku zajęcia strzeleckie dla uczniów Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych nr 3 z Bełchatowa w strzelaniu z karabinu. Celem zajęć pod nazwą „Szkolenie sportowo – obronne młodzieży szkolnej - Jesień 2010” było podniesienie wyszkolenia strzeleckiego młodzieży oraz wyłonienie najlepszych strzelców. Uczestnicy zajęć strzelali w konkurencji karabin sportowy (tarcza regulaminowa, przyrządy celownicze zamknięte) oraz karabin sportowy (tarcza NT/p23, przyrządy celownicze otwarte).
W zajęciach udział wzięli uczniowie klasy policyjnej I-P1 i I-P2 oraz klasy wojskowej I-W. Strzelano w dwóch grupach – ogółem 95 zawodników. Do klasyfikacji zaliczono łączną ilość punktów z obu konkurencji. Ośmiu najlepszych zawodników z każdej grupy otrzymało nagrody rzeczowe oraz okolicznościowe dyplomy.
Zajęcia zrealizowane zostały przy wsparciu finansowym i pod Honorowym Patronatem Starosty Bełchatowskiego Pana Jarosława Brózdy.
Finał zawodów „Kamieńsk 2010”
- Szczegóły
Zgodnie z naszym kalendarzem zajęć na 2010 r. odbyła się dzisiaj piąta - finałowa edycja zawodów w konkurencji karabin sportowy „Kamieńsk 2010”. Strzelało 12 zawodników. Klasyfikacja z zawodów oraz klasyfikacja finałowa w zakładce komunikaty.
Dziękuję wszystkim za udział i zapraszam na 24 października do Radomska na finałowe zawody w konkurencjach pistoletowych.
Strzelał SITG
- Szczegóły
W minioną sobotę Koło Wojskowe działające przy Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Górnictwa PGE KWB Bełchatów zorganizowało już po raz drugi zawody sportowo – obronne. Rozgrywane były trzy konkurencje: strzelanie z karabinu i pistoletu sportowego oraz rzut granatem ćwiczebnym. Pogoda dopisała wyśmienicie, atmosfera wśród zawodników również była nie mniej słoneczna. Oto klasyfikacja:
Finał zawodów „Radomsko 2010”
- Szczegóły
Zgodnie z naszym kalendarzem zajęć na 2010 r. odbyła się dzisiaj piąta - finałowa edycja zawodów w konkurencji pistolet sportowy i pistolet centralnego „Radomsko 2010”. Klasyfikacja z zawodów oraz klasyfikacja finałowa w zakładce komunikaty.
Dziękuję wszystkim za udział i zapraszam na nasze strzelania w roku 2011.
Finał zawodów „Snajper 100 m”
- Szczegóły
Zgodnie z naszym kalendarzem zajęć na 2010 r. odbyła się dzisiaj trzecia edycja zawodów „Snajper 100 m”. Wyśmienita pogoda sprzyjała również integracji przy ognisku. Klasyfikacja z zawodów w zakładce komunikaty.
Dziękuję wszystkim za udział i zapraszam na nasze zawody w roku 2011.
Strzelały klasy mundurowe z ZSP nr 3 z Bełchatowa
- Szczegóły
W dniu dzisiejszym zorganizowaliśmy na Strzelnicy Miejskiej w Kamieńsku zajęcia strzeleckie dla uczniów Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych nr 3 z Bełchatowa w strzelaniu z karabinu. Celem zajęć pod nazwą Szkolenie sportowo – obronne młodzieży szkolnej było podniesienie wyszkolenia strzeleckiego młodzieży oraz wyłonienie najlepszych strzelców. Uczestnicy zajęć strzelali w konkurencji karabin sportowy (tarcza regulaminowa, przyrządy celownicze zamknięte) oraz karabin sportowy (tarcza NT/p23, przyrządy celownicze otwarte).
Czytaj więcej: Strzelały klasy mundurowe z ZSP nr 3 z Bełchatowa
Strzelanie MON-owskie
- Szczegóły
Zajęcia sfinansowano z dotacji Ministra Obrony Narodowej
W dniach 18-19 listopada zorganizowaliśmy zajęcia strzeleckie dla uczniów klas mundurowych z Bełchatowa oraz Radomska w strzelaniu z karabinu. Celem zajęć pod nazwą „Jesień 2010 – Szkoła – mundur – sport” było podniesienie wyszkolenia strzeleckiego młodzieży, wyłonienie najlepszych strzelców oraz propagowanie strzelectwa w zakresie sportowo – obronnym. Zajęcia sfinansowane zostały z dotacji Ministra Obrony Narodowej. Uczestnicy zajęć strzelali w konkurencji karabin sportowy (tarcza regulaminowa, przyrządy celownicze zamknięte) oraz karabin sportowy (tarcza NT/p23, przyrządy celownicze otwarte). Czterech najlepszych zawodników z każdej klasy otrzymało okolicznościowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
18 listopada na Strzelnicy Miejskiej w Kamieńsku strzelały dwie klasy z Zespołu Szkól Ponadgimnazjalnych nr 3 z Bełchatowa – „II P” – 30 uczniów oraz „III W” – 29 uczniów.
Zaproszenie
- Szczegóły
Zapraszam wszystkich zainteresowanych do udziału w naszych pierwszych zawodach Klubowych z zakresu strzelań dynamiczno – praktycznych. Niedziela – 28.11.2010 r. Trochę niespodziewanie te zawody wyskoczyły ale trzeba od czegoś zacząć. Regulamin zawodów poniżej.
Kalendarz
Najbliższe wydarzenia
| 14 czerwiec 2026 Klubowe zawody "Shoot off - Pistolet & Strzelba" |
| 28 czerwiec 2026 Klubowe zawody "PKS" |
| 12 lipiec 2026 Klubowe zawody "Trójbój Gładkolufowy" |
| 26 lipiec 2026 Klubowe zawody "Pistolet 25m" |
| 09 sierpień 2026 Klubowe zawody "Trójbój Gładkolufowy" |







Subskrybuj kanał RSS