Komunikaty z zawodów
Czarny proch - 3
- Szczegóły
- Sławomir Dziegieć
Klasyfikacja - Karabinowe Zawody z Broni Historycznej - Radomsko - Myszków 2013 - 13.07.2013 r.
Komunikat-Karabin Historyczny - 13.07.2013 r.- pdf.
Konkurencja: Vetterli | ||
Miejsce | Nazwisko i imię zawodnika | Wynik |
1 | HERMAN Adam | 94 |
2 | PYSZNY Marek | 92 |
3 | RYCHLIK Mariusz | 89 |
4 | OCHOCKI Ryszard | 88 |
5 | ZIEMECKI Cezary | 87 |
6 | SOBOLEWSKI Mariusz | 86 |
7 | KWIATKOWSKI Marcin | 86 |
8 | GLEGOLA Adam | 85 |
9 | DANIEC Jan | 84 |
10 | PAJERSKI Marek | 80 |
11 | OLCZYK Włodzimierz | 79 |
12 | JASIOK Wojciech | 75 |
13 | SROKA Józef | 74 |
14 | TOMECKI Marek | 71 |
15 | SOBOLEWSKA Katarzyna | 70 |
16 | STEMPNIAK Łukasz | 70 |
17 | PIOTROWSKI Paweł | 64 |
18 | ABLEWICZ Jerzy | 64 |
19 | BOLONEK Henryk | 61 |
20 | SIONEK Leszek | 50 |
21 | CYNIAK Piotr | 38 |
Konkurencja: Lamarmora | ||
Miejsce | Nazwisko i imię zawodnika | Wynik |
1 | JASIOK Wojciech | 91 |
2 | PYSZNY Marek | 90 |
3 | KUBASIAK Czesław | 87 |
4 | RYCHLIK Mariusz | 87 |
5 | RAŹNIEWSKI Ireneusz | 86 |
6 | SROKA Józef | 85 |
7 | STARSZAK Andrzej | 85 |
8 | KWIATKOWSKI Mariusz | 85 |
9 | HERMAN Adam | 83 |
10 | OCHOCKI Ryszard | 83 |
11 | TOMECKI Marek | 78 |
12 | GLEGOLA Adam | 77 |
13 | ZIEMECKI Cezary | 76 |
14 | ABLEWICZ Jerzy | 34 |
15 | PIOTROWSKI Paweł | 30 |
Konkurencja: Pennsylvania | ||
Miejsce | Nazwisko i imię zawodnika | Wynik |
1 | STARSZAK Andrzej | 72 |
2 | ZIEMECKI Cezary | 70 |
3 | STEMPNIAK Łukasz | 33 |
4 | RYCHLIK Mariusz | 15 |
Konkurencja: Whitworth | ||
Miejsce | Nazwisko i imię zawodnika | Wynik |
1 | PATEREK Tomasz | 89 |
2 | PYSZNY Marek | 85 |
3 | WALCZAK Piotr | 80 |
4 | KUBASIAK Czesław | 78 |
5 | OCHOCKI Ryszard | 78 |
6 | SIONEK Leszek | 76 |
7 | RYCHLIK Mariusz | 75 |
8 | PAJERSKI Marek | 74 |
9 | HERMAN Adam | 72 |
10 | DANIEC Jan | 65 |
11 | GLEGOLA Adam | 64 |
12 | ZIEMECKI Cezary | 55 |
13 | SROKA Józef | 49 |
14 | JASIOK Wojciech | 46 |
15 | SOBOLEWSKI Mariusz | 20 |
Konkurencja: Minie | ||
Miejsce | Nazwisko i imię zawodnika | Wynik |
1 | RAŹNIEWSKI Ireneusz | 82 |
2 | KUBASIAK Czesław | 82 |
3 | PYSZNY Marek | 81 |
4 | SROKA Józef | 79 |
5 | RYCHLIK Mariusz | 76 |
6 | OCHOCKI Ryszard | 75 |
7 | STARSZAK Andrzej | 74 |
8 | HERMAN Adam | 74 |
9 | JASIOK Wojciech | 59 |
10 | GLEGOLA Adam | 59 |
11 | ZIEMECKI Cezary | 52 |
Konkurencja: Gettysburg | ||
Miejsce | Nazwisko i imię zawodnika | Wynik |
1 | HERMAN Adam | 83 |
2 | JASIOK Wojciech | 79 |
3 | STARSZAK Andrzej | 76 |
4 | KUBASIAK Czesław | 74 |
5 | RAŹNIEWSKI Ireneusz | 73 |
6 | PYSZNY Marek | 72 |
7 | SROKA Józef | 69 |
8 | GLEGOLA Adam | 69 |
9 | OCHOCKI Ryszard | 67 |
10 | TOMECKI Marek | 49 |
11 | ZIEMECKI Cezary | 48 |
12 | ABLEWICZ Jerzy | 14 |
13 | PIOTROWSKI Paweł | 3 |
Konkurencja: Sharps | ||
Miejsce | Nazwisko i imię zawodnika | Wynik |
1 | PYSZNY Marek | 84 |
2 | RAŹNIEWSKI Ireneusz | 77 |
3 | KOBA Cezary | 71 |
4 | KORACH Arkadiusz | 70 |
5 | PAJERSKI Marek | 69 |
6 | ZIEMECKI Cezary | 66 |
7 | HERMAN Adam | 58 |
8 | ABLEWICZ Jerzy | 0 |
Dni Kamieńska 2013
- Szczegóły
- Sławomir Dziegieć
Wojewódzkie Zawody Strzeleckie "Dni Kamieńska 2013" - o Puchar Burmistrza Kamieńska Pana Bogdana Pawłowskiego - 16.06.2013 r.
Konkurencja: karabin sportowy - przyrządy celownicze zamknięte | |||
Miejsce | Nazwisko i imię | Klub / miejscowość | Wynik |
1 | KUJAWIAK Marta | SOKÓŁ Zduńska Wola | 187 |
2 | WRĄBEL Paulina | SOKÓŁ Zduńska Wola | 182 |
3 | STĘPIEŃ Dariusz | 10-ka Huta Brudzka | 182 |
4 | SADOWSKI Kacper | SOKÓŁ Zduńska Wola | 181 |
5 | SOBOLEWSKI Mariusz | 10-ka Bełchatów | 181 |
6 | PŁYK Tadeusz | 10-ka Radomsko | 177 |
7 | MALASIŃSKI Ludwik | SOKÓŁ Zduńska Wola | 170 |
8 | SIEWIERA Dominik | 10-ka Bełchatów | 167 |
9 | CYNIAK Piotr | 10-ka Bełchatów | 166 |
10 | NIEWIERSKI Artur | 10-ka Bełchatów | 165 |
11 | OSTROWSKI Edward | 10-ka Krzywanice | 165 |
12 | OJRZYŃSKA Ewa | niezrzeszona - Kamieńsk | 163 |
13 | KĘSY Arkadiusz | ASTORIA Szczerców | 162 |
14 | DZIEGIEĆ Ewa | 10-ka Radomsko | 161 |
15 | MUCHA Daniel | SOKÓŁ Zduńska Wola | 161 |
16 | BOLONEK Henryk | 10-ka Bełchatów | 159 |
17 | SADOWSKI Wojciech | SOKÓŁ Zduńska Wola | 159 |
18 | KRĘŻLIK Mirosław | 10-ka Kamieńsk | 154 |
19 | STĘPIEŃ Marek | niezrzeszony - Kamieńsk | 153 |
20 | PODAWCA Andrzej | 10-ka Kleszczów | 153 |
21 | KOZUBOWICZ Grzegorz | ASTORIA Szczerców | 148 |
22 | MALICKI Dariusz | niezrzeszony - Kamieńsk | 145 |
23 | WRĄBEL Justyna | SOKÓŁ Zduńska Wola | 139 |
24 | MOJ Szymon | SOKÓŁ Zduńska Wola | 136 |
25 | MIGAŁA Izabela | niezrzeszona - Bełchatów | 134 |
26 | CHODOROWSKI Jacek | 10-ka Bełchatów | 133 |
27 | KAZIMIERSKI Paweł | niezrzeszony - Bełchatów | 122 |
28 | BLADA Paweł | 10-ka Kleszczów | 119 |
29 | BLADA Wiktor | 10-ka Kleszczów | 110 |
Konkurencja: karabin sportowy - przyrządy celownicze otwarte | |||
Miejsce | Nazwisko i imię | Klub / miejscowość | Wynik |
1 | SOBOLEWSKI Mariusz | 10-ka Bełchatów | 175 |
2 | STĘPIEŃ Dariusz | 10-ka Huta Brudzka | 161 |
3 | KOZUBOWICZ Grzegorz | ASTORIA Szczerców | 153 |
4 | NIEWIERSKI Artur | 10-ka Bełchatów | 140 |
5 | KUJAWIAK Marta | SOKÓŁ Zduńska Wola | 139 |
6 | WRĄBEL Paulina | SOKÓŁ Zduńska Wola | 139 |
7 | PODAWCA Andrzej | 10-ka Kleszczów | 139 |
8 | MOTYL Jacek | niezrzeszony - Kamieńsk | 138 |
9 | STĘPIEŃ Marek | niezrzeszony - Kamieńsk | 134 |
10 | SADOWSKI Wojciech | SOKÓŁ Zduńska Wola | 131 |
11 | WRĄBEL Justyna | SOKÓŁ Zduńska Wola | 124 |
12 | BLADA Paweł | 10-ka Kleszczów | 121 |
13 | DZIEGIEĆ Sławomir | 10-ka Radomsko | 120 |
14 | MUCHA Daniel | SOKÓŁ Zduńska Wola | 118 |
15 | NOWAK Paweł | 10-ka Radomsko | 117 |
16 | PŁYK Tadeusz | 10-ka Radomsko | 115 |
17 | MALASIŃSKI Ludwik | SOKÓŁ Zduńska Wola | 115 |
18 | FLOREK Władysław | 10-ka Bełchatów | 114 |
19 | MOJ Szymon | SOKÓŁ Zduńska Wola | 107 |
20 | SADOWSKI Kacper | SOKÓŁ Zduńska Wola | 103 |
21 | MALICKI Dariusz | niezrzeszony - Kamieńsk | 98 |
22 | KAZIMIERSKI Paweł | niezrzeszony - Bełchatów | 98 |
23 | KĘSY Arkadiusz | ASTORIA Szczerców | 83 |
24 | DZIEGIEĆ Ewa | 10-ka Radomsko | 80 |
25 | CHODOROWSKI Jacek | 10-ka Bełchatów | 80 |
26 | SIEWIERA Dominik | 10-ka Bełchatów | 58 |
27 | BLADA Wiktor | 10-ka Kleszczów | 22 |
Pistolet 2013 - edycja wiosenna
- Szczegóły
- Sławomir Dziegieć
Wojewódzkie Zawody Strzeleckie "Radomsko 2013 – Pistolet" - 19.05.2013 r.
Klasyfikacja Komunikat - pdf.
Konkurencja: Pistolet sportowy | |||
Miejsce | Nazwisko i imię zawodnika | Klub / miejscowość | Wynik |
1 | WITCZAK Wojciech | Dziesiątka Łódź | 189 |
2 | CICHECKI Marian | SOKÓŁ Zduńska Wola | 187 |
3 | BARAN Marek | 10-ka Radomsko | 182 |
4 | SOBOLEWSKI Mariusz | 10-ka Bełchatów | 181 |
5 | NIEWIERSKI ARTUR | 10-ka Bełchatów | 181 |
6 | MALASIŃSKI Ludwik | SOKÓŁ Zduńska Wola | 181 |
7 | WILMAN Marek | Dziesiątka Łódź | 181 |
8 | SZNAJDER Wojciech | SOKÓŁ Zduńska Wola | 180 |
9 | STACHERA Jerzy | 10-ka Krzywanice | 174 |
10 | SADOWSKI Wojciech | SOKÓŁ Zduńska Wola | 173 |
11 | OSTROWSKI Edward | 10-ka Krzywanice | 173 |
12 | STĘPIEŃ Dariusz | 10-ka Huta Brudzka | 173 |
13 | MARCINIAK Jarosław | SOKÓŁ Zduńska Wola | 172 |
14 | CHODOROWSKI Jacek | 10-ka Bełchatów | 172 |
15 | STAROSTKA Sebastian | 10-ka Radomsko | 170 |
16 | KOZUBOWICZ Grzegorz | ASTORIA Szczerców | 164 |
17 | FLOREK Władysław | 10-ka Bełchatów | 161 |
18 | WINKLER Wiesław | 10-ka Lgota Wielka | 159 |
19 | MATUSIAK Bogusław | 10-ka Radomsko | 155 |
20 | SOBOLEWSKA Katarzyna | 10-ka Bełchatów | 131 |
21 | SIKORA Damian | 10-ka Bełchatów | 95 |
22 | NOWAK Paweł | 10-ka Radomsko | 95 |
23 | WOLSKI Zbigniew | 10-ka Radomsko | 94 |
24 | TOMSKI Michał | 10-ka Radomsko | 91 |
25 | DOMAGAŁA Rafał | niezrzeszony Bełchatów | 91 |
26 | GÓRECKI Adam | niezrzeszony Bełchatów | 88 |
27 | KUBICKI Tobiasz | SOKÓŁ Zduńska Wola | 86 |
28 | PAJĄK Mieczysław | 10-ka Bełchatów | 78 |
29 | GÓRECKI Daniel | niezrzeszony Bełchatów | 18 |
Konkurencja: Pistolet centralnego zapłonu | |||
Miejsce | Nazwisko i imię zawodnika | Klub / miejscowość | Wynik |
1 | WITCZAK Wojciech | Dziesiątka Łódź | 96 |
2 | STĘPIEŃ Dariusz | 10-ka Huta Brudzka | 93 |
3 | CICHECKI Marian | SOKÓŁ Zduńska Wola | 93 |
4 | MALASIŃSKI Ludwik | SOKÓŁ Zduńska Wola | 93 |
5 | WILMAN Marek | Dziesiątka Łódź | 93 |
6 | NIEWIERSKI Artur | 10-ka Bełchatów | 92 |
7 | SADOWSKI Wojciech | SOKÓŁ Zduńska Wola | 89 |
8 | STĘPIEŃ Dariusz | 10-ka Huta Brudzka | 89 |
9 | KALETA Eugeniusz | SOKÓŁ Zduńska Wola | 88 |
10 | SZNAJDER Wojciech | SOKÓŁ Zduńska Wola | 87 |
11 | CHODOROWSKI Jacek | 10-ka Bełchatów | 86 |
12 | MARCINIAK Jarosław | SOKÓŁ Zduńska Wola | 83 |
13 | BARAN Marek | 10-ka Radomsko | 83 |
14 | KOZUBOWICZ Grzegorz | ASTORIA Szczerców | 82 |
15 | FLOREK Władysław | 10-ka Bełchatów | 81 |
16 | MATUSIAK Bogusław | 10-ka Radomsko | 79 |
17 | STAROSTKA Sebastian | 10-ka Radomsko | 78 |
18 | OSTROWSKI Edward | 10-ka Radomsko | 75 |
19 | SOBOLEWSKI Mariusz | 10-ka Bełchatów | 73 |
20 | WALAS Rafał | 10-ka Bełchatów | 64 |
21 | DZIEGIEĆ Sławomir | 10-ka Radomsko | 61 |
22 | WOLSKI Zbigniew | 10-ka Radomsko | 58 |
23 | SOBOLEWSKA Katarzyna | 10-ka Bełchatów | 51 |
24 | NOWAK Paweł | 10-ka Radomsko | 46 |
25 | PAJĄK Mieczysław | 10-ka Bełchatów | 45 |
26 | DOMAGAŁA Rafał | niezrzeszony Bełchatów | 41 |
27 | GÓRECKI Adam | niezrzeszony Bełchatów | 20 |
28 | TOMSKI Michał | 10-ka Radomsko | 19 |
29 | SIKORA Damian | 10-ka Bełchatów | 10 |
30 | KUBICKI Krzysztof | SOKÓŁ Zduńska Wola | 7 |
31 | KUBICKI Tobiasz | SOKÓŁ Zduńska Wola | 0 |
Konkurencja: strzelanie dynamiczne | |||
Miejsce | Nazwisko i imię zawodnika | Klub / miejscowość | Wynik |
1 | WITCZAK Wojciech | Dziesiątka Łódź | 69 |
2 | CHODOROWSKI Jacek | 10-ka Bełchatów | 66 |
3 | WILMAN Marek | Dziesiątka Łódź | 64 |
4 | DZIEGIEĆ Sławomir | 10-ka Radomsko | 63 |
5 | NIEWIERSKI Artur | 10-ka Bełchatów | 58 |
6 | STĘPIEŃ Dariusz | 10-ka Huta Brudzka | 52 |
7 | STAROSTKA Sebastian | 10-ka Radomsko | 40 |
8 | SIKORA Damian | 10-ka Bełchatów | 37 |
9 | PODAWCA Andrzej | 10-ka Łuszczanowice | 5 |
Konkurencja: rewolwer czarnoprochowy | |||
Miejsce | Nazwisko i imię zawodnika | Klub / miejscowość | Wynik |
1 | STĘPIEŃ Dariusz | 10-ka Huta Brudzka | 44 |
2 | CHODOROWSKI Jacek | 10-ka Bełchatów | 43 |
3 | PODAWCA Andrzej | 10-ka Łuszczanowice | 9 |
Konkurencja: pistolet kapiszonowy | |||
Miejsce | Nazwisko i imię zawodnika | Klub / miejscowość | Wynik |
1 | CHODOROWSKI Jacek | 10-ka Radomsko | 21 |
Czarny proch 2013 -2
- Szczegóły
- Sławomir Dziegieć
Klasyfikacja - Karabinowe Zawody z Broni Historycznej: Myszków - Radomsko 2013 - 18.05.2013 r.
Komunikat - Myszków - 18.05.2013 (pdf)
Konkurencja: Vetterli | ||
Miejsce | Nazwisko i imię zawodnika | Wynik |
1 | PYSZNY Marek | 94 |
2 | BARTOSEK Petr | 89 |
3 | HALABRIN Mirek | 89 |
4 | GOŁASZ Andrzej | 88 |
5 | KUBASIAK Czesław | 87 |
6 | RYCHLIK Mariusz | 87 |
7 | CHODOROWSKI Jacek | 84 |
8 | KONARIK Richard | 84 |
9 | PAJERSKI Marek | 83 |
10 | OCHOCKI Ryszard | 79 |
11 | PIOTROWSKI Paweł | 78 |
12 | SIONEK Leszek | 76 |
13 | SOBOLEWSKA Katarzyna | 75 |
14 | SOBOLEWSKI Mariusz | 75 |
15 | SROKA Józef | 5 |
Konkurencja: Lamarmora | ||
Miejsce | Nazwisko i imię zawodnika | Wynik |
1 | JASIOK Wojciech | 91 |
2 | PYSZNY Marek | 90 |
3 | HALABRIN Mirek | 85 |
4 | RAŹNIEWSKI Ireneusz | 85 |
5 | BARTOSEK Petr | 85 |
6 | RYCHLIK Mariusz | 85 |
7 | KONARIK Richard | 84 |
8 | PIOTROWSKI Paweł | 75 |
9 | SROKA Józef | 73 |
10 | OCHOCKI Ryszard | 72 |
Konkurencja: Pennsylvania | ||
Miejsce | Nazwisko i imię zawodnika | Wynik |
1 | GOŁASZ Andrzej | 83 |
2 | RYCHLIK Mariusz | 72 |
Konkurencja: Whitworth | ||
Miejsce | Nazwisko i imię zawodnika | Wynik |
1 | PYSZNY Marek | 92 |
2 | KUBASIAK Czesław | 90 |
3 | PATEREK Tomasz | 81 |
4 | RYCHLIK Mariusz | 80 |
5 | OCHOCKI Ryszard | 78 |
6 | KONARIK Richard | 70 |
7 | PAJERSKI Marek | 63 |
8 | SIONEK Leszek | 57 |
9 | CHODOROWSKI Jacek | 25 |
10 | SOBOLEWSKA Katarzyna | 20 |
11 | SROKA Józef |
0 |
Konkurencja: Minie | ||
Miejsce | Nazwisko i imię zawodnika | Wynik |
1 | PYSZNY Marek | 79 |
2 | RYCHLIK Mariusz | 77 |
3 | RAŹNIEWSKI Ireneusz | 77 |
4 | OCHOCKI Ryszard | 76 |
5 | JASIOK Wojciech | 75 |
6 | KONARIK Richard | 67 |
7 | SROKA Józef | 65 |
Konkurencja: Gettysburg | ||
Miejsce | Nazwisko i imię zawodnika | Wynik |
1 | PYSZNY Marek | 80 |
2 | RAŹNIEWSKI Ireneusz | 76 |
3 | JASIOK Wojciech | 76 |
4 | HALABRIN Mirek | 75 |
5 | OCHOCKI Ryszard | 65 |
6 | SROKA Józef | 63 |
7 | KONARIK Richard | 60 |
8 | BARTKIEWICZ Marcin | 52 |
9 | PIOTROWSKI Paweł | 43 |
Konkurencja: Sharps | ||
Miejsce | Nazwisko i imię zawodnika | Wynik |
1 | JASIOK Wojciech | 81 |
2 | KOPEĆ Krzysztof | 71 |
3 | PAJERSKI Marek | 71 |
4 | KOBA Cezary | 55 |
5 | PIOTROWSKI Paweł | 27 |
6 | KONARIK Richard | 14 |
Kalendarz
Najbliższe wydarzenia
26 maj 2024 Zawody Klubowe Karabin 100m |
30 czerwiec 2024 Zawody Klubowe PKS |
28 lipiec 2024 Zawody Klubowe Pistolet 25m |
25 sierpień 2024 Zawody Klubowe PKS |
29 wrzesień 2024 Zawody Klubowe Karabin 50m |
Statystyki
9239707
Dzisiaj
Wczoraj
Tydzień
Poprzedni tydzień
Miesiąc
Poprzedni miesiąc
Wszystkie
312
1700
7973
8377515
15958
134190
9239707