Komunikaty z zawodów
Karabin 2015 - jesień
- Szczegóły
- Sławomir Dziegieć
Zawody Klubowe "Karabin 2015" - 18.10.205 r.
Karabin 2015 - edycja jesienna Komunikat (pdf)
Karabin sportowy z optyką | ||
M-ce | Zawodnik | Wynik |
1 | STĘPIEŃ Dariusz | 84 |
2 | SIKORA Damian | 61 |
3 | BARAN Marek | 61 |
4 | LEWANDOWSKI Bartłomiej | 61 |
5 | SZALER Adam | 56 |
6 | ŚLIWAKOWSKI Ryszard | 50 |
7 | KOTUSIEWICZ Maciej | 39 |
8 | WIŚNIEWSKI Paweł | 37 |
9 | LEWANDOWSKI Mateusz | 34 |
10 | OJRZYŃSKI Tomasz | 34 |
11 | PODLEJSKI Robert | 30 |
12 | BLADA Paweł | 30 |
13 | KUBANIK Marek | 28 |
14 | OLBRYCH Henryk | 26 |
15 | CHODOROWSKI Jacek | 22 |
16 | PŁYK Tadeusz | 21 |
17 | PODLEJSKI Krzysztof | 20 |
18 | PŁYK Artur | 19 |
19 | WIŚNIEWSKA Agnieszka | 18 |
20 | KRAWCZYK Tomasz | 14 |
21 | SIWCZYK Jerzy | 13 |
22 | KRĘŻLIK Mirosław | 7 |
23 | WYCISZKIEWICZ Marek | 5 |
24 | PAJĄK Mieczysław | 0 |
PK | MIROWSKI Marcin | 34 |
Karabin centralnego zapłonu | ||
M-ce | Zawodnik | Wynik |
1 | SZALER Adam | 81 |
2 | SIEWIERA Dominik | 72 |
3 | DZIEGIEĆ Sławomir | 67 |
4 | STĘPIEŃ Dariusz | 64 |
5 | CHODOROWSKI Jacek | 63 |
6 | LEWANDOWSKI Bartłomiej | 63 |
7 | SIEWIERA Michał | 63 |
8 | NIEZABITOWSKI Tomasz | 62 |
9 | SIWCZYK Jerzy | 62 |
10 | FUZOWSKI Krzysztof | 61 |
11 | BLADA Paweł | 61 |
12 | FUZOWSKI Krzysztof | 59 |
13 | KUBANIK Marek | 58 |
14 | BARAN Marek | 55 |
15 | WYCISZKIEWICZ Marek | 54 |
16 | SIWCZYK Jerzy | 50 |
17 | MATUSIAK Igor | 49 |
18 | STĘPIEŃ Dariusz | 47 |
19 | LEWANDOWSKI Mateusz | 46 |
20 | OJRZYŃSKI Tomasz | 42 |
21 | KOTUSIEWICZ Maciej | 40 |
22 | PAJĄK Mieczysław | 37 |
23 | PODLEJSKI Krzysztof | 36 |
24 | PŁYK Tadeusz | 36 |
25 | ŚLIWAKOWSKI Ryszard | 34 |
26 | PODLEJSKI Robert | 33 |
27 | SIKORA Damian | 32 |
28 | MATUSIAK Igor | 32 |
29 | KRĘŻLIK Mirosław | 29 |
30 | OLBRYCH Henryk | 29 |
31 | PŁYK Artur | 17 |
32 | WIŚNIEWSKA Agnieszka | 3 |
33 | WIŚNIEWSKI Paweł | 0 |
34 | CEMPEL Mateusz | 0 |
PK | MIROWSKI Marcin | 46 |
Karabin centralnego zapłonu z optyką | ||
M-ce | Zawodnik | Wynik |
1 | PAJĄK Mieczysław | 75 |
2 | SZALER Adam | 74 |
3 | SIEWIERA Dominik | 71 |
4 | LEWANDOWSKI Mateusz | 59 |
5 | BLADA Paweł | 58 |
6 | PODLEJSKI Robert | 55 |
7 | ŚLIWAKOWSKI Ryszard | 54 |
8 | WYCISZKIEWICZ Marek | 51 |
9 | LEWANDOWSKI Bartłomiej | 46 |
10 | KUCHARSKI Robert | 40 |
11 | PODLEJSKI Krzysztof | 38 |
12 | PŁYK Tadeusz | 37 |
13 | OJRZYŃSKI Tomasz | 37 |
14 | SIKORA Damian | 35 |
15 | SIEWIERA Michał | 35 |
16 | KOTUSIEWICZ Maciej | 33 |
17 | OLBRYCH Henryk | 32 |
18 | PŁYK Artur | 31 |
19 | SIWCZYK Jerzy | 22 |
20 | CEMPEL Mateusz | 19 |
21 | KRĘŻLIK Mirosław | 10 |
22 | CHODOROWSKI Jacek | 7 |
23 | NIEZABITOWSKI Tomasz | 0 |
PK | MIROWSKI Marcin | 75 |
Strzelba gładkolufowa | ||
M-ce | Zawodnik | Wynik |
1 | SIEWIERA Michał | 0,1508 |
2 | FUZOWSKI Krzysztof | 0,1708 |
3 | SIEWIERA Dominik | 0,186 |
4 | LEWANDOWSKI Mateusz | 0,2112 |
5 | MATUSIAK Bogusław | 0,2276 |
6 | DZIEGIEĆ Sławomir | 0,2464 |
7 | ŚLIWAKOWSKI Ryszard | 0,2956 |
8 | NIEZABITOWSKI Tomasz | 0,3029 |
9 | WYCISZKIEWICZ Marek | 0,3124 |
10 | MATUSIAK Igor | 0,3127 |
11 | SIWCZYK Jerzy | 0,3172 |
12 | KUCHARSKI Robert | 0,3188 |
13 | MATUSIAK Bogusław | 0,322 |
14 | KUBANIK Marek | 0,3232 |
15 | PODLEJSKI Robert | 0,3392 |
16 | PODLEJSKI Krzysztof | 0,378 |
17 | SZALER Adam | 0,4098 |
18 | SZPRUCH Józef | 0,4272 |
19 | CIEŚLAK Wiktor | 0,4324 |
20 | MASZCZYK Marek | 0,4368 |
21 | MATUSIAK Igor | 0,4424 |
22 | CEMPEL Mateusz | 0,4428 |
23 | WISNIEWSKI Paweł | 0,4464 |
24 | MASZCZYK Łukasz | 0,494 |
25 | KRAWCZYK Tomasz | 0,4971 |
26 | OJRZYŃSKI Tomasz | 0,499 |
27 | WIŚNIEWSKA Agnieszka | 0,508 |
28 | KOTUSIEWICZ Maciej | 0,567 |
29 | OLBRYCH Henryk | 0,5882 |
30 | SIKORA Damian | 0,6059 |
31 | PŁYK Tadeusz | 0,6775 |
32 | PŁYK Artur | 0,9215 |
33 | SZPRUCH Józef | 1,2048 |
34 | LEWANDOWSKI Bartłomiej | 1,272 |
35 | BLADA Paweł | 1,3568 |
PK | MIROWSKI Marcin | 0,4464 |
Karabin sportowy z optyką - amator | ||
M-ce | Zawodnik | Wynik |
1 | GAL Karol | 73 |
2 | SZTUK Kamil | 68,1 |
3 | CIECIÓRA Piotr | 64 |
4 | LIS Robert | 51,1 |
5 | OLEJNIK Marek | 34 |
6 | CZARNY Norbert | 28 |
7 | MACIĄG Wiesław | 28 |
8 | WIECZOREK Paweł | 25 |
9 | PAWLIK Mariusz | 18 |
10 | STRZELCZYK Dominik | 12 |
11 | PIĄTCZAK Krzysztof | 5 |
12 | PŁOMIŃSKI Stanisław | 5 |
Karabin centralnego zapłonu - amator | ||
M-ce | Zawodnik | Wynik |
1 | PAWLIK Mariusz | 68 |
2 | SZTUK Kamil | 64 |
3 | LIS Robert | 62 |
4 | PŁOMIŃSKI Stanisław | 60 |
5 | MACIĄG Wiesław | 38 |
6 | CIECIÓRA Piotr | 37 |
7 | STRZELCZYK Dominik | 36 |
8 | PIĄTCZAK Krzysztof | 25 |
9 | WIECZOREK Paweł | 22 |
10 | OLEJNIK Marek | 0 |
Karabin centralnego zapłonu z optyką - amator | ||
M-ce | Zawodnik | Wynik |
1 | CIECIÓRA Piotr | 54 |
2 | PŁOMIŃSKI Stanisław | 43 |
3 | MACIĄG Wiesław | 36 |
4 | WIECZOREK Paweł | 22 |
5 | PAWLIK Mariusz | 15 |
6 | WIECZOREK Paweł | 0 |
Strzelba gładkolufowa - amator | ||
M-ce | Zawodnik | Wynik |
1 | PAWLIK Mariusz | 0,2528 |
2 | SZTUK Kamil | 0,3284 |
3 | PIĄTCZAK Krzysztof | 0,4517 |
4 | WIECZOREK Paweł | 0,5168 |
5 | MACIĄG Wiesław | 0,5340 |
Pistolet 2015 - jesień
- Szczegóły
- Sławomir Dziegieć
Zawody Klubowe "Pistolet 2015" - 11.10.205 r.
Pistolet 2015 - edycja jesienna Komunikat (pdf)
Pistolet sportowy | ||
M-ce | Zawodnik | Wynik |
1 | BARAN Marek | 91 |
2 | ŚLĘZAK Rafał | 89 |
3 | STACHERA Jerzy | 88 |
4 | MATUSIAK Bogusław | 88 |
5 | STĘPIEŃ Dariusz | 88 |
6 | OSTROWSKI Edward | 86 |
7 | SZPRUCH Józef | 85 |
8 | DZIEGIEĆ Sławomir | 85 |
9 | STAROSTKA Sebastian | 83 |
10 | SIEWIERA Dominik | 81 |
11 | OJRZYŃSKI Tomasz | 81 |
12 | ŚLĘZAK Tomasz | 81 |
13 | SZCZEPANIAK Kamil | 80 |
14 | KOTUSIEWICZ Maciej | 78 |
15 | NIEZABITOWSKI Tomasz | 75 |
16 | FUZOWSKI Krzysztof | 73 |
17 | OLBRYCH Henryk | 69 |
18 | CIEŚLAK Wiktor | 68 |
19 | MASZCZYK Marek | 68 |
20 | ŚLIWAKOWSKI Ryszard | 67 |
21 | WINKLER Wiesław | 66 |
22 | WIŚNIEWSKI Paweł | 64 |
23 | SIEWIERA Michał | 64 |
24 | SIEMIŃSKI Marek | 62 |
25 | KUBANIK Marek | 59 |
26 | SZALER Adam | 55 |
27 | CEMPEL Mateusz | 55 |
28 | CHODOROWSKI Jacek | 54 |
29 | MASZCZYK Łukasz | 54 |
30 | LEWANDOWSKI Bartłomiej | 52 |
31 | PODAWCA Andrzej | 48 |
32 | KUCHARSKI Robert | 46 |
33 | TOMSKI Michał | 41 |
34 | WOLSKI Zbigniew | 39 |
35 | BOLONEK Henryk | 38 |
36 | WIŚNIEWSKA Agnieszka | 37 |
37 | LEWANDOWSKI Mateusz | 36 |
38 | PŁYK Tadeusz | 36 |
39 | KRAWCZYK Tomasz | 36 |
40 | SIKORA Damian | 35 |
41 | SIWCZYK Jerzy | 34 |
42 | PŁYK Artur | 33 |
43 | NOWAK Paweł | 33 |
44 | GRYBER GRZEGORZ | 25 |
45 | WYCISZKIEWICZ Marek | 21 |
PK | MIROWSKI Marcin | 77 |
PK | MUCHA Dariusz | 46 |
Pistolet centralnego zapłonu | ||
M-ce | Zawodnik | Wynik |
1 | STAROSTKA Sebastian | 89 |
2 | SIEWIERA Dominik | 84 |
3 | DZIEGIEĆ Sławomir | 82 |
4 | BARAN Marek | 82 |
5 | CHODOROWSKI Jacek | 80 |
6 | SZALER Adam | 79 |
7 | STĘPIEŃ Dariusz | 78 |
8 | MATUSIAK Bogusław | 77 |
9 | SZPRUCH Józef | 76 |
10 | WIŚNIEWSKI Paweł | 76 |
11 | OSTROWSKI Edward | 76 |
12 | OLBRYCH Henryk | 75 |
13 | FUZOWSKI Krzysztof | 75 |
14 | SIEWIERA Michał | 74 |
15 | NOWAKOWSKI Daniel | 74 |
16 | CEMPEL Mateusz | 69 |
17 | PODAWCA Andrzej | 69 |
18 | LEWANDOWSKI Bartłomiej | 65 |
19 | MATUSIAK Igor | 65 |
20 | SZCZEPANIAK Kamil | 64 |
21 | WINKLER Wiesław | 63 |
22 | LEWANDOWSKI Mateusz | 62 |
23 | BOLONEK Henryk | 60 |
24 | NIEZABITOWSKI Tomasz | 58 |
25 | KOTUSIEWICZ Maciej | 53 |
26 | SIEMIŃSKI Marek | 52 |
27 | ŚLIWAKOWSKI Ryszard | 41 |
28 | NOWAK Paweł | 39 |
29 | GRYBER Grzegorz | 37 |
30 | KRAWCZYK Tomasz | 35 |
31 | SIKORA Damian | 33 |
32 | CIEŚLAK Wiktor | 28 |
33 | KUCHARSKI Robert | 27 |
34 | MASZCZYK Łukasz | 25 |
35 | WOLSKI Zbigniew | 23 |
36 | PŁYK Tadeusz | 22 |
37 | WIŚNIEWSKA Agnieszka | 21 |
38 | KUBANIK Marek | 18 |
39 | MASZCZYK Marek | 17 |
40 | PŁYK Artur | 16 |
41 | SIWCZYK Jerzy | 14 |
42 | WYCISZKIEWICZ Marek | 11 |
PK | WAWRZONOWSKI Marek | 94 |
PK | MIROWSKI Marcin | 79 |
PK | MUCHA Dariusz | 74 |
Strzelanie dynamiczne | ||||
M-ce | Zawodnik | Punkty | Czas | Faktor |
1 | STAROSTKA Sebastian | 64 | 20,05 | 3,192 |
2 | FUZOWSKI Krzysztof | 60 | 21,19 | 2,832 |
3 | NOWAKOWSKI Daniel | 55 | 20,95 | 2,625 |
4 | CHODOROWSKI Jacek | 51 | 21,38 | 2,385 |
5 | STĘPIEŃ Dariusz | 61 | 28,41 | 2,147 |
6 | DZIEGIEĆ Sławomir | 39 | 18,21 | 2,142 |
7 | NIEZABITOWSKI Tomasz | 44 | 21,15 | 2,08 |
8 | SIEWIERA Michał | 24 | 11,98 | 2,003 |
9 | KUCHARSKI Robert | 52 | 26,44 | 1,967 |
10 | SIEWIERA Dominik | 33 | 17,58 | 1,877 |
11 | MATUSIAK Igor | 38 | 20,7 | 1,836 |
12 | SZCZEPANIAK Kamil | 37 | 20,17 | 1,834 |
13 | SZALER Adam | 39 | 22,94 | 1,7 |
14 | BARAN Marek | 41 | 25,54 | 1,605 |
15 | MATUSIAK Bogusław | 32 | 21,02 | 1,522 |
16 | CIEŚLAK Wiktor | 26 | 18,47 | 1,408 |
17 | PODAWCA Andrzej | 39 | 28,09 | 1,388 |
18 | WIŚNIEWSKI Paweł | 35 | 25,27 | 1,385 |
19 | CEMPEL Mateusz | 39 | 29,09 | 1,341 |
20 | SIWCZYK Jerzy | 31 | 26,59 | 1,166 |
21 | KUBANIK Marek | 29 | 26,18 | 1,108 |
22 | SZPRUCH Józef | 52 | 53,96 | 0,964 |
23 | ŚLIWAKOWSKI Ryszard | 33 | 34,39 | 0,96 |
24 | WYCISZKIEWICZ Marek | 29 | 31,98 | 0,907 |
25 | BOLONEK Henryk | 21 | 26,3 | 0,798 |
26 | MASZCZYK Łukasz | 31 | 38,98 | 0,795 |
27 | WOLSKI Zbigniew | 20 | 28,34 | 0,706 |
28 | KRAWCZYK Tomasz | 22 | 32,25 | 0,682 |
29 | SIEMIŃSKI Marek | 14 | 24,24 | 0,578 |
30 | KUCHARSKI Robert | 28 | 55,89 | 0,501 |
31 | MASZCZYK Marek | 27 | 55,9 | 0,483 |
32 | NOWAK Paweł | 14 | 29,15 | 0,48 |
33 | SIKORA Damian | 12 | 25,16 | 0,477 |
PK | WAWRZONOWSKI Marek | 56 | 16,41 | 3,413 |
PK | MUCHA Dariusz | 54 | 23,9 | 2,259 |
PK | MIROWSKI Marcin | 26 | 17,72 | 1,467 |
Pistolet sportowy - amatorzy | ||
M-ce | Zawodnik | Wynik |
1 | SZTUK Kamil | 65 |
2 | SAWICKI Marek | 61 |
3 | SUCHOCKI Robert | 54 |
4 | WIECZOREK Paweł | 44 |
5 | BOLONEK Krzysztofa | 41 |
6 | PAWLIK Mariusz | 37 |
Pistolet centralnego zapłonu - amatorzy | ||
M-ce | Zawodnik | Wynik |
1 | SUCHOCKI Robert | 62 |
2 | SZTUK Kamil | 54 |
3 | PAWLIK Mariusz | 53 |
4 | SAWICKI Marek | 44 |
5 | BOLONEK Krzysztofa | 42 |
6 | WIECZOREK Paweł | 9 |
Strzelanie dynamiczne – amatorzy | ||||
M-ce | Zawodnik | Punkty | Czas | Faktor |
1 | PAWLIK Mariusz | 41 | 21,71 | 1,889 |
2 | SZTUK Kamil | 37 | 25,23 | 1,467 |
3 | SAWICKI Marek | 43 | 44,25 | 0,972 |
4 | BOLONEK Krzysztofa | 22 | 26,37 | 0,834 |
5 | SUCHOCKI Robert | 12 | 27,48 | 0,437 |
6 | WIECZOREK Paweł | 17 | 41 | 0,415 |
Kamieńsk 2015 - karabin 2
- Szczegóły
- Sławomir Dziegieć
Klasyfikacja Kamieńsk - Karabin 2015 edycja 2. 06.09.2015
Karabin przyrządy otwarte - licencja | ||
M-ce | Zawodnik | Wynik |
1 | STĘPIEŃ Dariusz | 140 |
2 | STAROSTKA Sebastian | 140 |
3 | WINKLER Wiesław | 132 |
4 | TOMSKI Michał | 126 |
5 | SOBOLEWSKI Mariusz | 125 |
6 | KOZUBOWICZ Grzegorz | 122 |
7 | PODAWCA Andrzej | 120 |
8 | LEWANDOWSKI Bartłomiej | 119 |
9 | OLBRYCH Henryk | 114 |
10 | DRATWA Arkadiusz | 111 |
11 | KOTUSIEWICZ Maciej | 107 |
12 | FRYŚ Grzegorz | 106 |
13 | SZPRUCH Józef | 105 |
14 | SIWCZYK Jerzy | 99 |
15 | KRAMER Waldemar | 96 |
16 | ŚLĘZAK Tomasz | 92 |
17 | DŁUBAK Mariusz | 89 |
18 | SKROBEK Rafał | 83 |
19 | SIEWIERA Michał | 83 |
20 | SZCZEPANIAK Kamil | 78 |
21 | DZIEGIEĆ Sławomir | 77 |
22 | KMITA Kornelia | 73 |
23 | NIEWIERSKI Artur | 70 |
24 | KĘSY Arkadiusz | 64 |
25 | KOCHELSKI Tomasz | 63 |
26 | CIURZYŃSKI Paweł | 60 |
27 | NOWAKOWSKI Daniel | 57 |
28 | LEWANDOWSKI Mateusz | 56 |
29 | WYCISZKIEWICZ Marek | 54 |
30 | MATUSIAK Bogusław | 49 |
31 | NIEZABITOWSKI Tomasz | 49 |
32 | WOLSKI Zbigniew | 49 |
33 | KUBANIK Marek | 48 |
34 | PŁYK Tadeusz | 46 |
35 | SIEWIERA Dominik | 44 |
36 | PŁYK Artur | 38 |
37 | WIŚNIEWSKA Agnieszka | 37 |
38 | WIŚNIEWSKI Paweł | 35 |
39 | WRÓBLEWSKI Krzysztof | 30 |
40 | MIROWSKI Marcin | 28 |
41 | MASZCZYK Marek | 28 |
42 | WAŚ Łukasz | 28 |
43 | CIEŚLAK Wiktor | 22 |
44 | CHODOROWSKI Jacek | 20 |
45 | MASZCZYK Łukasz | 0 |
Karabin przyrządy zamknięte - licencja | ||
M-ce | Zawodnik | Wynik |
1 | SOBOLEWSKI Mariusz | 177 |
2 | DŁUBAK Mariusz | 164 |
3 | KMITA Kornelia | 153 |
4 | STĘPIEŃ Dariusz | 149 |
5 | KĘSY Arkadiusz | 146 |
6 | ŚLĘZAK Tomasz | 146 |
7 | KOZUBOWICZ Grzegorz | 146 |
8 | NIEWIERSKI Artur | 131 |
9 | DZIEGIEĆ Sławomir | 131 |
10 | KRAMER Waldemar | 130 |
11 | WRÓBLEWSKI Krzysztof | 117 |
12 | OLBRYCH Henryk | 115 |
13 | CIURZYŃSKI Paweł | 110 |
14 | SZPRUCH Józef | 108 |
15 | MATUSIAK Boguslaw | 106 |
16 | SKROBEK Rafał | 102 |
17 | DRATWA Arkadiusz | 100 |
18 | SIEWIARA Michał | 99 |
19 | FRYŚ Grzegorz | 98 |
20 | MIROWSKI Marcin | 94 |
21 | MASZCZYK Marek | 94 |
22 | KUBANIK Marek | 93 |
23 | WIŚNIEWSKI Paweł | 92 |
24 | LEWANDOWSKI Mateusz | 91 |
25 | WINKLER Wiesław | 89 |
26 | OSTROWSKI Edward | 86 |
27 | LEWANDOWSKI Bartłomiej | 85 |
28 | MASZCZYK Łukasz | 83 |
29 | PODAWCA Andrzej | 82 |
30 | KOTUSIEWICZ Maciej | 80 |
31 | SIWCZYK Jerzy | 77 |
32 | KOCHELSKI Tomasz | 77 |
33 | CIEŚLAK Wiktor | 69 |
34 | SIEWIERA Dominik | 62 |
35 | SZCZEPANIAK Kamil | 60 |
36 | PŁYK Tadeusz | 57 |
37 | WIŚNIEWSKA Agnieszka | 56 |
38 | WOLSKI Zbigniew | 51 |
39 | PŁYK Artur | 42 |
40 | NIEZABITOWSKI Tomasz | 27 |
41 | WAŚ Łukasz | 27 |
42 | CHODOROWSKI Jacek | 1 |
Karabin przyrządy otwarte - amatorzy | ||
M-ce | Zawodnik | Wynik |
1 | TADEUSIAK Łukasz | 133 |
2 | KLUF Daniel | 121 |
3 | SOBOLEWSKA Anna | 88 |
4 | STRZELECKI Piotr | 57 |
5 | DZIEGIEĆ Urszula | 56 |
6 | WATA Jacek | 32 |
7 | FRĄCZKOWSKI Andrzej | 29 |
8 | MARGOŁA Jakub | 26 |
9 | CZARNY Norbert | 18 |
10 | KOZIEŁ Szymon | 11 |
11 | KOTUSIEWICZ Tomasz | 5 |
12 | KLUF Izabela | 5 |
13 | WIECZOREK Przemysław | 0 |
Karabin przyrządy zamknięte - amatorzy | ||
M-ce | Zawodnik | Wynik |
1 | WATA Jacek | 135 |
2 | KLUF Daniel | 120 |
3 | CIECIÓRA Piotr | 107 |
4 | KOTUSIEWICZ Tomasz | 77 |
5 | STRZELECKI Piotr | 70 |
6 | FRĄCZKOWSKI Andrzej | 48 |
7 | ŚLUSARSKI Tomasz | 29 |
8 | ZAŁÓG Marek | 0 |
Dni Bełchatowa 2015
- Szczegóły
- Sławomir Dziegieć
Dni Bełchatowa 2015
Wyniki z zaowdów - 26.06.2015
Lp |
NAZWISKO i imię |
Wynik |
1 |
PAWLIK Tomasz |
133 |
2 |
WORPUS Sławomir |
129 |
3 |
LISIEWICZ Paweł |
128 |
4 |
KLUF Daniel |
128 |
5 |
SZCZEŚNIAK Grzegorz |
127 |
6 |
WALAS Rafał |
125 |
7 |
SIEWIERA Michał |
124 |
8 |
WINTER Mateusz |
122 |
9 |
KLUF Izabela |
121 |
10 |
PAWLIK Mariusz |
121 |
11 |
GAZZELLONE Marko |
116 |
12 |
WOJTANIA Andrzej |
115 |
13 |
SOCHACKI Jacek |
114 |
14 |
SIEWIERA Dominik |
113 |
15 |
WOJTONIA Robert |
109 |
16 |
BOLONEK Henryk |
108 |
17 |
STRZELECKI Piotr s. |
105 |
18 |
SUCHOCKI Robert |
104 |
19 |
BRUCHAJZER Michał |
102 |
20 |
FUZOWSKI Krzysztof |
102 |
21 |
BOLONEK Krzysztofa |
102 |
22 |
ZAREMBA Mateusz |
101 |
23 |
KURZYDLAK Robert |
100 |
24 |
SOBOLEWSKI Mariusz |
100 |
25 |
SOBOLEWSKA Anna |
94 |
26 |
CHODOROWSKI Jacek |
92 |
27 |
KOWALSKI Tomasz |
92 |
28 |
STRZELECKA Katarzyna |
89 |
29 |
PISOREK Magda |
83 |
30 |
KISIEL Maria |
72 |
31 |
WARSZAWSKI Andrzej |
68 |
32 |
KOWALSKI Kacper |
41 |
33 |
MAREK Sławomir |
40 |
34 |
MUSZALAK Maciej |
40 |
35 |
PALIWODA Piotr |
33 |
36 |
CHYŻY Norbert |
29 |
37 |
STRZELECKI Piotr j. |
26 |
38 |
WALAS Henryk |
1 |
Kalendarz
Najbliższe wydarzenia
13 kwiecień 2024 Zawody Wojewódzkie "Puchar Wiosny 2024" |
14 kwiecień 2024 Zawody Klubowe Karabin 50m |
28 kwiecień 2024 Zawody Klubowe PKS |
26 maj 2024 Zawody Klubowe Karabin 100m |
30 czerwiec 2024 Zawody Klubowe PKS |