Wojewódzkie Zawody Strzeleckie "Radomsko 2013 – Pistolet" - 20.10.2013 r.
Klasyfikacja Komunikat - pdf.
Konkurencja: Pistolet sportowy | |||
Miejsce | Nazwisko i imię zawodnika | Klub / miejscowość | Wynik |
1 | MALASIŃSKI Ludwik | SOKÓŁ Zduńska Wola | 189 |
2 | CICHECKI Marian | SOKÓŁ Zduńska Wola | 186 |
3 | NIEWIERSKI Artur | 10-ka Bełchatów | 185 |
4 | SADOWSKI Wojciech | SOKÓŁ Zduńska Wola | 182 |
5 | STĘPIEŃ Dariusz | 10-ka Huta Brudzka | 179 |
6 | BARAN Marek | 10-ka Radomsko | 178 |
7 | SOBOLEWSKI Mariusz | 10-ka Bełchatów | 175 |
8 | STAROSTKA Sebastian | 10-ka Radomsko | 174 |
9 | SZNAJDER Wojciech | SOKÓŁ Zduńska Wola | 170 |
10 | OSTROWSKI Edward | 10-ka Radomsko | 170 |
11 | STACHERA Jerzy | 10-ka Radomsko | 169 |
12 | SUWALD Łukasz | SOKÓŁ Zduńska Wola | 168 |
13 | CHODOROWSKI Jacek | 10-ka Bełchatów | 164 |
14 | ŚLĘZAK Rafał | 10-ka Radomsko | 164 |
15 | WINKLER Wiesław | 10-ka Radomsko | 160 |
16 | PAUL Jacek | 10-ka Radomsko | 160 |
17 | ŚLĘZAK Tomasz | 10-ka Radomsko | 155 |
18 | WALAS Rafał | 10-ka Bełchatów | 154 |
19 | SKROBEK Rafał | 10-ka Bełchatów | 153 |
20 | PODAWCA Andrzej | 10-ka Kleszczów | 142 |
21 | MRAS Sławomir | 10-ka Bełchatów | 142 |
22 | FUZOWSKI Krzysztof | 10-ka Bełchatów | 141 |
23 | OLBRYCH Henryk | niezrzeszony - Kleszczów | 140 |
24 | NOWAK Paweł | 10-ka Radomsko | 135 |
25 | CYNIAK Piotr | 10-ka Bełchatów | 131 |
26 | PŁYK Tadeusz | 10-ka Radomsko | 131 |
27 | TOMSKI Michał | 10-ka Radomsko | 124 |
28 | SIKORA Damian | 10-ka Bełchatów | 123 |
29 | SIEWIERA Dominik | 10-ka Bełchatów | 121 |
30 | WOLSKI Zbigniew | 10-ka Radomsko | 119 |
31 | SKÓRA Wojcech | 10-ka Radomsko | 116 |
32 | PŁYK Artur | 10-ka Radomsko | 115 |
33 | SKÓRA Eryk | 10-ka Radomsko | 113 |
34 | SIEWIERA Michał | niezrzeszony - Bełchatów | 111 |
35 | KRĘŻLIK Mirosław | 10-ka Kamieńsk | 109 |
36 | BLADA Paweł | 10-ka Kleszczów | 104 |
37 | MUCHA Dariusz | niezrzeszony - Piotrków Tr. | 101 |
38 | SKÓRA Edyta | 10-ka Radomsko | 78 |
39 | BOLONEK Henryk | 10-ka Bełchatów | 63 |
PK | KALETA Eugeniusz | SOKÓŁ Zduńska Wola | 178 |
Konkurencja: Pistolet centralnego zapłonu | |||
Miejsce | Nazwisko i imię zawodnika | Klub / miejscowość | Wynik |
1 | CICHECKI Marian | SOKÓŁ Zduńska Wola | 95 |
2 | SZNAJDER Wojciech | SOKÓŁ Zduńska Wola | 94 |
3 | CIEŚLAK Aleksander | SOKÓŁ Zduńska Wola | 94 |
4 | NIEWIERSKI Artur | 10-ka Bełchatów | 93 |
5 | MALASIŃSKI Ludwik | SOKÓŁ Zduńska Wola | 92 |
6 | KALETA Eugeniusz | SOKÓŁ Zduńska Wola | 90 |
7 | SADOWSKI Wojciech | SOKÓŁ Zduńska Wola | 89 |
8 | SUWALD Łukasz | SOKÓŁ Zduńska Wola | 89 |
9 | SKROBEK Rafał | 10-ka Bełchatów | 88 |
10 | STĘPIEŃ Dariusz | 10-ka Huta Brudzka | 83 |
11 | PODAWCA Andrzej | 10-ka Kleszczów | 82 |
12 | BARAN Marek | 10-ka Radomsko | 80 |
13 | NOWAKOWSKI Daniel | 10-ka Radomsko | 80 |
14 | CHODOROWSKI Jacek | 10-ka Bełchatów | 79 |
15 | DZIEGIEĆ Sławomir | 10-ka Radomsko | 78 |
16 | BOLONEK Henryk | 10-ka Bełchatów | 77 |
17 | CYNIAK Piotr | 10-ka Bełchatów | 75 |
18 | SIEWIERA Dominik | 10-ka Bełchatów | 73 |
19 | WINKLER Wiesław | 10-ka Radomsko | 73 |
20 | STAROSTKA Sebastian | 10-ka Radomsko | 72 |
21 | OSTROWSKI Edward | 10-ka Radomsko | 72 |
22 | MRAS Sławomir | 10-ka Bełchatów | 67 |
23 | MUCHA Dariusz | niezrzeszony-Piotrków Tr. | 66 |
24 | PAUL Jacek | 10-ka Radomsko | 64 |
25 | TOMSKI Michał | 10-ka Radomsko | 62 |
26 | FUZOWSKI Krzysztof | 10-ka Bełchatów | 61 |
27 | WALAS Rafał | 10-ka Bełchatów | 61 |
28 | NOWAK Paweł | 10-ka Radomsko | 54 |
29 | PŁYK Tadeusz | 10-ka Radomsko | 53 |
30 | WOLSKI Zbigniew | 10-ka Radomsko | 52 |
31 | SKÓRA Eryk | 10-ka Radomsko | 51 |
32 | SIKORA Damian | 10-ka Bełchatów | 48 |
33 | OLBRYCH Henryk | niezrzeszony - Kleszczów | 46 |
34 | SKÓRA Edyta | 10-ka Radomsko | 45 |
35 | PŁYK Artur | 10-ka Radomsko | 45 |
36 | SIEWIERA Michał | niezrzeszony - Bełchatów | 28 |
37 | SKÓRA Wojcech | 10-ka Radomsko | 26 |
38 | WYCISZKIEWICZ Marek | 10-ka Radomsko | 15 |
Konkurencja: strzelanie dynamiczne | |||
Miejsce | Nazwisko i imię zawodnika | Klub / miejscowość | Wynik |
1 | STAROSTKA Sebastian | 10-ka Radomsko | 65 |
2 | STĘPIEŃ Dariusz | 10-ka Huta Brudzka | 64 |
3 | CHODOROWSKI Jacek | 10-ka Bełchatów | 62 |
4 | ŚLĘZAK Rafał | 10-ka Radomsko | 53 |
5 | BARAN Marek | 10-ka Radomsko | 52 |
6 | NIEWIERSKI Artur | 10-ka Bełchatów | 52 |
7 | MUCHA Dariusz | niezrzeszony-Piotrków Tr. | 45 |
8 | DZIEGIEĆ Sławomir | 10-ka Radomsko | 43 |
9 | BLADA Paweł | 10-ka Kleszczów | 40 |
10 | PODAWCA Andrzej | 10-ka Kleszczów | 39 |
11 | SIEWIERA Dominik | 10-ka Bełchatów | 37 |
12 | NOWAKOWSKI Daniel | 10-ka Radomsko | 36 |
13 | WALAS Rafał | 10-ka Bełchatów | 34 |
14 | SIEWIERA Michał | niezrzeszony - Bełchatów | 33 |
15 | NOWAK Paweł | 10-ka Radomsko | 32 |
16 | PAUL Jacek | 10-ka Radomsko | 27 |
17 | WOLSKI Zbigniew | 10-ka Radomsko | 23 |
18 | BOLONEK Henryk | 10-ka Bełchatów | 23 |
19 | SIKORA Damian | 10-ka Bełchatów | 21 |
20 | PŁYK Tadeusz | 10-ka Radomsko | 19 |
21 | SKÓRA Wojcech | 10-ka Radomsko | 15 |
22 | PŁYK Artur | 10-ka Radomsko | 15 |
23 | SKÓRA Eryk | 10-ka Radomsko | 12 |
24 | SKÓRA Edyta | 10-ka Radomsko | 10 |
25 | SUWALD Łukasz | SOKÓŁ Zduńska Wola | 10 |
26 | WYCISZKIEWICZ Marek | 10-ka Radomsko | 5 |
Konkurencja: rewolwer czarnoprochowy | |||
Miejsce | Nazwisko i imię zawodnika | Klub / miejscowość | Wynik |
1 | SOBOLEWSKI Mariusz | 10-ka Bełchatów | 45 |
2 | STĘPIEŃ Dariusz | 10-ka Huta Brudzka | 36 |
3 | PODAWCA Andrzej | 10-ka Kleszczów | 17 |