Wojewódzkie Zawody Strzeleckie "Kamieńsk 2013" - o Puchar Burmistrza Kamieńska Pana Bogdana Pawłowskiego - 08.09.2013 r.
Komunikat - 08.09.2013 (pdf)
Konkurencja: karabin sportowy - przyrządy celownicze zamknięte | |||
Miejsce | Nazwisko i imię | Klub - miejscowość | Wynik |
1 | DŁUGOSZ Magdalena | Sokół - Zduńska Wola | 191 |
2 | WRĄBEL Paulina | Sokół - Zduńska Wola | 190 |
3 | SZNAJDER Wojciech | Sokół - Zduńska Wola | 177 |
4 | KUJAWIAK Marta | Sokół - Zduńska Wola | 174 |
5 | WRĄBEL Ewa | Sokół - Zduńska Wola | 173 |
6 | SADOWSKI Kacper | Sokół - Zduńska Wola | 170 |
7 | KUJAWIAK Marta | Sokół - Zduńska Wola | 167 |
8 | SADOWSKI Wojciech | Sokół - Zduńska Wola | 155 |
9 | SOBOLEWSKI Mariusz | 10-ka Bełchatów | 154 |
10 | OSTROWSKI Edward | 10-ka Krzywanice | 154 |
11 | WIKA Joachim | Sokół - Zduńska Wola | 150 |
12 | STĘPIEŃ Dariusz | 10-ka Huta Brudzka | 147 |
13 | WINKLER Wiesław | 10-ka Lgota Wielka | 132 |
14 | CHODOROWSKI Jacek | 10-ka Bełchatów | 131 |
15 | KAŁUZIAK Marek | Astoria Szczerców | 128 |
16 | ŚLĘZAK Rafał | 10-ka Radomsko | 124 |
17 | PODAWCA Andrzej | 10-ka Kleszczów | 121 |
18 | ŚLĘZAK Tomasz | 10-ka Radomsko | 121 |
19 | KĘSY Arkadiusz | Astoria Szczerców | 118 |
20 | KUBANIK Marek | 10-ka Radomsko | 108 |
21 | BLADA Paweł | 10-ka Kleszczów | 104 |
22 | KOZUBOWICZ Grzegorz | Astoria Szczerców | 98 |
23 | BLADA Anna | niezrzeszona - Kleszczów | 86 |
24 | KOCHELSKI Tomasz | Astoria Szczerców | 84 |
25 | WRĄBEL Justyna | Sokół - Zduńska Wola | 84 |
26 | KOZUBOWICZ Przemek | Astoria Szczerców | 81 |
27 | KAŁUZIAK Ewelina | Astoria Szczerców | 63 |
28 | ZIELIŃSKI Łukasz | niezrzeszony - Bełchatów | 62 |
29 | GAJDA Piotr | niezrzeszony - Bełchatów | 36 |
30 | GAJDA Paulina | niezrzeszona - Bełchatów | 16 |
Konkurencja: karabin sportowy - przyrządy celownicze otwarte | |||
Miejsce | Nazwisko i imię | Klub - miejscowość | Wynik |
1 | SOBOLEWSKI Mariusz | 10-ka Bełchatów | 172 |
2 | STĘPIEŃ Dariusz | 10-ka Huta Brudzka | 152 |
3 | PODAWCA Andrzej | 10-ka Kleszczów | 147 |
4 | KAŁUZIAK Marek | Astoria Szczerców | 145 |
5 | KOZUBOWICZ Grzegorz | Astoria Szczerców | 123 |
6 | ŚLĘZAK Tomasz | 10-ka Radomsko | 122 |
7 | ŚLĘZAK Rafał | 10-ka Radomsko | 119 |
8 | SZNAJDER Wojciech | Sokół Zduńska Wola | 115 |
9 | OSTROWSKI Edward | 10-ka Krzywanice | 113 |
10 | BLADA Anna | niezrzeszona - Kleszczów | 109 |
11 | KĘSY Arkadiusz | Astoria Szczerców | 107 |
12 | WALAS Rafał | 10-ka Bełchatów | 101 |
13 | WINKLER Wiesław | 10-ka Lgota Wielka | 101 |
14 | CHODOROWSKI Jacek | 10-ka Bełchatów | 98 |
15 | KOCHELSKI Tomasz | Astoria Szczerców | 94 |
16 | JÓZIAK Mateusz | niezrzeszony - Kleszczów | 86 |
17 | BLADA Wiktor | 10-ka Kleszczów | 85 |
18 | BLADA Paweł | 10-ka Kleszczów | 81 |
19 | SIKORA Damian | 10-ka Bełchatów | 71 |
20 | KUBANIK Marek | 10-ka Radomsko | 40 |
21 | ŚLĘZAK Paulina | 10-ka Radomsko | 23 |