Karabinowe Zawody z Broni Historycznej - Myszków - Radomsko 2013 - 17.08.2013 r.
Klasyfikacja - czwarta edycja oraz finał
Konkurencja: Vetterli - czwarta edycja |
||
Miejsce |
Nazwisko i imię zawodnika |
Wynik |
1 |
PYSZNY Marek |
94 |
2 |
HERMAN Adam |
92 |
3 |
RYCHLIK Mariusz |
90 |
4 |
GOŁASZ Andrzej |
89 |
5 |
CHODOROWSKI Jacek |
85 |
6 |
SOBOLEWSKI Mariusz |
85 |
7 |
SROKA Józef |
82 |
8 |
SIONEK Leszek |
74 |
9 |
TOMECKI Marek |
71 |
10 |
SOBOLEWSKA Katarzyna |
64 |
11 |
JASIOK Wojciech |
64 |
12 |
OCHOCKI Ryszard |
58 |
13 |
PIOTROWSKI Paweł |
57 |
14 |
PAJERSKI Marek |
50 |
Konkurencja: Lamarmora - czwarta edycja |
||
Miejsce |
Nazwisko i imię zawodnika |
Wynik |
1 |
RYCHLIK Mariusz |
94 |
2 |
PYSZNY Marek |
94 |
3 |
KUBASIAK Czesław |
89 |
4 |
STARSZAK Andrzej |
88 |
5 |
RAŹNIEWSKI Ireneusz |
87 |
6 |
GOŁASZ Andrzej |
85 |
7 |
CHODOROWSKI Jacek |
80 |
8 |
OCHOCKI Ryszard |
80 |
9 |
HERMAN Adam |
80 |
10 |
TOMECKI Marek |
74 |
11 |
SROKA Józef |
71 |
12 |
JASIOK Wojciech |
67 |
13 |
SOBOLEWSKI Mariusz |
65 |
14 |
PIOTROWSKI Paweł |
63 |
Konkurencja: Pennsylvania - czwarta edycja |
||
Miejsce |
Nazwisko i imię zawodnika |
Wynik |
1 |
STARSZAK Andrzej |
70 |
Konkurencja: Whitworth - czwarta edycja |
||
Miejsce |
Nazwisko i imię zawodnika |
Wynik |
1 |
HERMAN Adam |
88 |
2 |
PYSZNY Marek |
85 |
3 |
KUBASIAK Czesław |
83 |
4 |
PATEREK Tomasz |
81 |
5 |
SIONEK Leszek |
69 |
6 |
OCHOCKI Ryszard |
67 |
7 |
PAJERSKI Marek |
51 |
8 |
CHODOROWSKI Jacek |
50 |
9 |
SROKA Józef |
29 |
Konkurencja: Minie - czwarta edycja |
||
Miejsce |
Nazwisko i imię zawodnika |
Wynik |
1 |
RAŹNIEWSKI Ireneusz |
80 |
2 |
KUBASIAK Czesław |
79 |
3 |
PYSZNY Marek |
74 |
4 |
OCHOCKI Ryszard |
71 |
5 |
STARSZAK Andrzej |
52 |
6 |
SROKA Józef |
48 |
7 |
HERMAN Adam |
37 |
8 |
GOŁASZ Andrzej |
27 |
9 |
JASIOK Wojciech |
21 |
Konkurencja: Gettysburg - czwarta edycja |
||
Miejsce |
Nazwisko i imię zawodnika |
Wynik |
1 |
PYSZNY Marek |
80 |
2 |
KUBASIAK Czesław |
76 |
3 |
STARSZAK Andrzej |
76 |
4 |
RAŹNIEWSKI Ireneusz |
76 |
5 |
SROKA Józef |
72 |
6 |
HERMAN Adam |
72 |
7 |
BARTKIEWICZ Marcin |
67 |
8 |
OCHOCKI Ryszard |
67 |
9 |
GOŁASZ Andrzej |
66 |
10 |
TOMECKI Marek |
64 |
Konkurencja: Sharps - czwarta edycja |
||
Miejsce |
Nazwisko i imię zawodnika |
Wynik |
1 |
RAŹNIEWSKI Ireneusz |
86 |
2 |
PYSZNY Marek |
83 |
3 |
KOBA Cezary |
79 |
4 |
JASIOK Wojciech |
74 |
5 |
GOŁASZ Andrzej |
69 |
6 |
PAJERSKI Marek |
63 |
7 |
HERMAN Adam |
30 |
8 |
PIOTROWSKI Paweł |
15 |
Klasyfikacja finałowa w/g wyników z trzech najlepszych startów
Konkurencja: Vetterli - finał |
||
Miejsce |
Nazwisko i imię zawodnika |
Wynik |
1 |
PYSZNY Marek |
283 |
2 |
HERMAN Adam |
280 |
3 |
RYCHLIK Mariusz |
270 |
4 |
GOŁASZ Andrzej |
269 |
5 |
SOBOLEWSKI Mariusz |
246 |
6 |
CHODOROWSKI Jacek |
244 |
7 |
PAJERSKI Marek |
242 |
8 |
SROKA Józef |
233 |
9 |
JASIOK Wojciech |
230 |
10 |
OCHOCKI Ryszard |
225 |
11 |
PIOTROWSKI Paweł |
220 |
12 |
SOBOLEWSKA Katarzyna |
219 |
13 |
SIONEK Leszek |
205 |
Konkurencja: Pennsylvania - finał |
||
Miejsce |
Nazwisko i imię zawodnika |
Wynik |
1 |
STARSZAK Andrzej |
231 |
2 |
RYCHLIK Mariusz |
178 |
Konkurencja: Lamarmora - finał |
||
Miejsce |
Nazwisko i imię zawodnika |
Wynik |
1 |
PYSZNY Marek |
276 |
2 |
RYCHLIK Mariusz |
273 |
3 |
JASIOK Wojciech |
272 |
4 |
RAŹNIEWSKI Ireneusz |
264 |
5 |
KUBASIAK Czesław |
257 |
6 |
STARSZAK Andrzej |
254 |
7 |
HERMAN Adam |
245 |
8 |
OCHOCKI Ryszard |
243 |
9 |
SROKA Józef |
239 |
10 |
PIOTROWSKI Paweł |
197 |
Konkurencja: Whitworth - finał |
||
Miejsce |
Nazwisko i imię zawodnika |
Wynik |
1 |
PYSZNY Marek |
269 |
2 |
KUBASIAK Czesław |
261 |
3 |
PATEREK Tomasz |
255 |
4 |
RYCHLIK Mariusz |
246 |
5 |
HERMAN Adam |
245 |
6 |
OCHOCKI Ryszard |
223 |
7 |
SIONEK Leszek |
202 |
8 |
PAJERSKI Marek |
197 |
9 |
CHODOROWSKI Jacek |
123 |
10 |
SROKA Józef |
100 |
Konkurencja: Minie - finał |
||
Miejsce |
Nazwisko i imię zawodnika |
Wynik |
1 |
RYCHLIK Mariusz |
240 |
2 |
RAŹNIEWSKI Ireneusz |
239 |
3 |
PYSZNY Marek |
234 |
4 |
KUBASIAK Czesław |
231 |
5 |
OCHOCKI Ryszard |
222 |
6 |
SROKA Józef |
215 |
7 |
JASIOK Wojciech |
213 |
8 |
STARSZAK Andrzej |
207 |
9 |
HERMAN Adam |
177 |
Konkurencja: Gettysburg - finał |
||
Miejsce |
Nazwisko i imię zawodnika |
Wynik |
1 |
JASIOK Wojciech |
242 |
2 |
PYSZNY Marek |
232 |
3 |
HERMAN Adam |
230 |
4 |
RAŹNIEWSKI Ireneusz |
226 |
5 |
STARSZAK Andrzej |
219 |
6 |
OCHOCKI Ryszard |
213 |
7 |
SROKA Józef |
204 |
Konkurencja: Sharps - finał |
||
Miejsce |
Nazwisko i imię zawodnika |
Wynik |
1 |
PYSZNY Marek |
250 |
2 |
JASIOK Wojciech |
237 |
3 |
RAŹNIEWSKI Ireneusz |
234 |
4 |
KOBA Cezary |
205 |
5 |
PAJERSKI Marek |
203 |