Klasyfikacja - Karabinowe Zawody z Broni Historycznej - Radomsko - Myszków 2013 - 13.07.2013 r.
Komunikat-Karabin Historyczny - 13.07.2013 r.- pdf.
Konkurencja: Vetterli | ||
Miejsce | Nazwisko i imię zawodnika | Wynik |
1 | HERMAN Adam | 94 |
2 | PYSZNY Marek | 92 |
3 | RYCHLIK Mariusz | 89 |
4 | OCHOCKI Ryszard | 88 |
5 | ZIEMECKI Cezary | 87 |
6 | SOBOLEWSKI Mariusz | 86 |
7 | KWIATKOWSKI Marcin | 86 |
8 | GLEGOLA Adam | 85 |
9 | DANIEC Jan | 84 |
10 | PAJERSKI Marek | 80 |
11 | OLCZYK Włodzimierz | 79 |
12 | JASIOK Wojciech | 75 |
13 | SROKA Józef | 74 |
14 | TOMECKI Marek | 71 |
15 | SOBOLEWSKA Katarzyna | 70 |
16 | STEMPNIAK Łukasz | 70 |
17 | PIOTROWSKI Paweł | 64 |
18 | ABLEWICZ Jerzy | 64 |
19 | BOLONEK Henryk | 61 |
20 | SIONEK Leszek | 50 |
21 | CYNIAK Piotr | 38 |
Konkurencja: Lamarmora | ||
Miejsce | Nazwisko i imię zawodnika | Wynik |
1 | JASIOK Wojciech | 91 |
2 | PYSZNY Marek | 90 |
3 | KUBASIAK Czesław | 87 |
4 | RYCHLIK Mariusz | 87 |
5 | RAŹNIEWSKI Ireneusz | 86 |
6 | SROKA Józef | 85 |
7 | STARSZAK Andrzej | 85 |
8 | KWIATKOWSKI Mariusz | 85 |
9 | HERMAN Adam | 83 |
10 | OCHOCKI Ryszard | 83 |
11 | TOMECKI Marek | 78 |
12 | GLEGOLA Adam | 77 |
13 | ZIEMECKI Cezary | 76 |
14 | ABLEWICZ Jerzy | 34 |
15 | PIOTROWSKI Paweł | 30 |
Konkurencja: Pennsylvania | ||
Miejsce | Nazwisko i imię zawodnika | Wynik |
1 | STARSZAK Andrzej | 72 |
2 | ZIEMECKI Cezary | 70 |
3 | STEMPNIAK Łukasz | 33 |
4 | RYCHLIK Mariusz | 15 |
Konkurencja: Whitworth | ||
Miejsce | Nazwisko i imię zawodnika | Wynik |
1 | PATEREK Tomasz | 89 |
2 | PYSZNY Marek | 85 |
3 | WALCZAK Piotr | 80 |
4 | KUBASIAK Czesław | 78 |
5 | OCHOCKI Ryszard | 78 |
6 | SIONEK Leszek | 76 |
7 | RYCHLIK Mariusz | 75 |
8 | PAJERSKI Marek | 74 |
9 | HERMAN Adam | 72 |
10 | DANIEC Jan | 65 |
11 | GLEGOLA Adam | 64 |
12 | ZIEMECKI Cezary | 55 |
13 | SROKA Józef | 49 |
14 | JASIOK Wojciech | 46 |
15 | SOBOLEWSKI Mariusz | 20 |
Konkurencja: Minie | ||
Miejsce | Nazwisko i imię zawodnika | Wynik |
1 | RAŹNIEWSKI Ireneusz | 82 |
2 | KUBASIAK Czesław | 82 |
3 | PYSZNY Marek | 81 |
4 | SROKA Józef | 79 |
5 | RYCHLIK Mariusz | 76 |
6 | OCHOCKI Ryszard | 75 |
7 | STARSZAK Andrzej | 74 |
8 | HERMAN Adam | 74 |
9 | JASIOK Wojciech | 59 |
10 | GLEGOLA Adam | 59 |
11 | ZIEMECKI Cezary | 52 |
Konkurencja: Gettysburg | ||
Miejsce | Nazwisko i imię zawodnika | Wynik |
1 | HERMAN Adam | 83 |
2 | JASIOK Wojciech | 79 |
3 | STARSZAK Andrzej | 76 |
4 | KUBASIAK Czesław | 74 |
5 | RAŹNIEWSKI Ireneusz | 73 |
6 | PYSZNY Marek | 72 |
7 | SROKA Józef | 69 |
8 | GLEGOLA Adam | 69 |
9 | OCHOCKI Ryszard | 67 |
10 | TOMECKI Marek | 49 |
11 | ZIEMECKI Cezary | 48 |
12 | ABLEWICZ Jerzy | 14 |
13 | PIOTROWSKI Paweł | 3 |
Konkurencja: Sharps | ||
Miejsce | Nazwisko i imię zawodnika | Wynik |
1 | PYSZNY Marek | 84 |
2 | RAŹNIEWSKI Ireneusz | 77 |
3 | KOBA Cezary | 71 |
4 | KORACH Arkadiusz | 70 |
5 | PAJERSKI Marek | 69 |
6 | ZIEMECKI Cezary | 66 |
7 | HERMAN Adam | 58 |
8 | ABLEWICZ Jerzy | 0 |